Styrelse

Per Renman

Ordförande
Boliden

Per.Renman@boliden.com

Jenny Angseryd

Styrelseledamot
Lantmännen

Jenny.Angseryd@lantmannen.com

Anna Gruffman

Styrelseledamot
Bonava
Anna.Gruffman@bonava.com

Niclas Grahn

Styrelseledamot & företrädade för SÄKU:s sekretariat
AFRY
Niclas.Grahn@afry.com

Tomas Olsson

Styrelselesuppleant & del av SÄKU:s sekretariat
AFRY
Tomas.a.Olsson@afry.com

Bas Vennix

Styrelseledamot
Stora Enso

Bas.Vennix@storaenso.com

Kontaktuppgifter sekretariatet

Epostniclas.grahn@afry.com

Tel: 010-505 04 23 


Postadress:

Säkerhetskulturnätverket

c/o AFRY (ÅF)

Box 47002
100 74 Stockholm

Sveriges ledande nätverk för säkerhetskultur

Organisationsnummer:

802475-9683 Momsregistreringsnummer: SE802475968301

Bankgiro: 529-1521

© 2020 by Qianqian Xing

Besöksadress:

Säkerhetskulturnätverket

c/o AFRY (ÅF)

Årstaängsvägen 17

117 43 Stockholm

Sociala medier:

Vi finns även på LinkedIn. Klicka HÄR för att komma till vår sida.

  • Linkedin - Vit Circle